doorkiesnummers

Harry Ploeg
commercieel manager
06-54635327
e-mail: h.ploeg@scholma.nl

 

Mark Swart
senior accountmanager
06-20401093
e-mail: m.swart@scholma.nl

 

Carola van der Burch-Linde
accountmanager / uitgever
06-53380268
e-mail: carola@scholma.nl
e-mail uitgeverij: info@profiel.nl

Gerlinda Claus
verkoop binnendienst
050-3653543
e-mail: g.claus@scholma.nl

 

Jelte Horneman
verkoop binnendienst
050-3653524
e-mail: j.horneman@scholma.nl

 

Fokko Scholma
offertespecialist
050-3653526
e-mail: f.scholma@scholma.nl

Saskia du Pree
verkoop binnendienst
050-3653528
e-mail: s.dupree@scholma.nl

 

Johan Vlaswinkel
verkoop binnendienst
050-3653522
e-mail: j.vlaswinkel@scholma.nl

 

Feico van der Ploeg
hoofd verkoop binnendienst
06-11750211
e-mail: f.vanderploeg@scholma.nl

Administratie

Myriam Tielman
controller
050-3653513
e-mail: m.tielman@scholma.nl 

Administratie

Petra Vidili-Willems
administrateur
050-3653541
e-mail: p.vidili@scholma.nl

Administratie

Erik Setz
administratief medewerker
050-3653515
e-mail: e.setz@scholma.nl

Prepress

Henk Huitsing
teamleider werkvoorbereiding
050-3653535
e-mail: h.huitsing@scholma.nl

Prepress

André Kuik
ICT / werkvoorbereiding

050-3653534
e-mail: a.kuik@scholma.nl

ICT

Jonny Medendorp
ICT-manager
050-3653518
e-mail: j.medendorp@scholma.nl

ICT / adressenbeheer

Johan Roosien
systeembeheerder
050-3653545
e-mail: j.roosien@scholma.nl

Drukkerij / Planning

Bert Smit
Teamleider drukkerij / planner

050-3653529
e-mail: b.smit@scholma.nl

Logistiek & Expeditie

Wilfred Bronsema
Teamleider logistiek & expeditie
050-3653544
e-mail: w.bronsema@scholma.nl

Afwerking

Willem Plijter
chef afwerking
050-3653533
e-mail: w.plijter@scholma.nl

Printoperator

Chiel van den Akker
printoperator

050-3653512
e-mail: c.van.den.akker@scholma.nl

P&O / secretariaat

Gerda Kuizenga
teamleider P&O / secretariaat
050-3653516
e-mail: g.kuizenga@scholma.nl

DIRECTIE

Arend Hartlief
algemeen directeur
06-21388648

e-mail: a.hartlief@scholma.nl