Verkoop Buitendienst

Harry Ploeg
Adjunct Directeur
06-54635327
e-mail: h.ploeg@scholma.nl

Mark Swart
Senior accountmanager
06-20401093
e-mail: m.swart@scholma.nl

Carola van der Burch-Linde
Accountmanager / uitgeverij Profiel
06-53380268
e-mail: carola@scholma.nl

Verkoop Binnendienst

Gerlinda Claus
Verkoop binnendienst
050-3653543
e-mail: g.claus@scholma.nl

Jelte Horneman
Verkoop binnendienst
050-3653524
e-mail: j.horneman@scholma.nl

Johan Vlaswinkel
Verkoop binnendienst
050-3653522
e-mail: j.vlaswinkel@scholma.nl

Calculatie

Fokko Scholma
Offertespecialist
050-3653526
e-mail: f.scholma@scholma.nl

Administratie

Myriam Tielman
Controller
050-3653513 / 06-55422944
e-mail: m.tielman@scholma.nl 

Davey van Oort
Financieel administratief medewerker
050-3653515
e-mail: d.van.oort@scholma.nl

Jeanine Dekker-Borgers
Financieel administratief medewerker
050-3653541
e-mail: j.dekker@scholma.nl

Afdeling specialisten

Prepress

Henk Huitsing
Teamleider ICT / werkvoorbereiding
050-3653535
e-mail: h.huitsing@scholma.nl

Prepress

André Kuik
ICT / werkvoorbereiding

050-3653534
e-mail: a.kuik@scholma.nl

ICT

Raphael Gout
ICT Beheerder
050-3653537
e-mail: r.gout@scholma.nl

Planning

Bert Smit
Planner / chef drukkerij

050-3653529
e-mail: planning@scholma.nl

Logistiek & Expeditie

Wilfred Bronsema
Logistiek & expeditie / coördinator BHV
050-3653544

e-mail: w.bronsema@scholma.nl

P&O / Certificering

Gerda Kuizenga-Bender
P&O / KAM
050-3653516

e-mail: g.kuizenga@scholma.nl